עולם הרכבות הוקם במטרה להציג ולחשוף לציבור את עולם הרכבות הרחב והמרתק ואיתו את עולם דגמי הרכבות והמיניאטורות.

בשנת 2014 חברו יחד שמעון פוטרמן - חובב רכבות ותיק, עתור נסיון הרכבות, ביחד עם שלמה טובל - חובב רכבות צעיר, המתמחה בעולם דגמי הרכבות ותכנון מערכות - וביחד הרימו את הכפפה והקימו את הבית המרכזי לנושא ולתחום בארץ.

השילוב הייחודי בין תערוכה ברמה בינלאומית, הממוקמת בקרון היסטורי בתחנת הרכבת הישנה בירושלים,

לבין מרכז מקצועי בו תוכלו למצוא ולהזמין מתוך אלפי הפריטים בתחום - יוצר מקום ייחודי אשר בו כל אחד יכול למצוא תחום עניין, להרחיב את ידיעותיו ולהכיר את עולם הרכבות.

עם למעלה מ-60 שנות נסיון - אנו מציעים:

נציגות מורשת של החברות המובילות בתחום 

אנו הנציגים הרשמיים בארץ של מיטב החברות המובילות בתחום בעולם וביניהן Märklin, Trix, LGB, Faller, NOCH, Viessmann, Kibri, Vollmer, Heki ועוד...

מי אנחנו?

1/9
1/17
תערוכה מרהיבה

התערוכה משתרעת על שטח של 22 מטר רבוע, אשר בה ניתן להתבונן בעולמן המופלא של הרכבות ומה שמסביבן. בדגם בקנה מידה של 1:87 תוכלו לראות ערים, כפרים, איזורי תעשייה, הרים, גבעות ומישורים - ובין כולן נוסעות רכבות מכל הסוגים ומכל התקופות. תוכלו להציץ במספרה ולראות את הגברת עושה תספורת, לבחון מקרוב את אתר הבניה, לצפות במכוניות הנכנסות לתחנת הדלק וכמובן ברכבות

1/8
1/4
מרכז מקצועי לנושא  

אצלינו תוכלו למצוא מגוון רחב של פריטים מבין החברות המובליות בתחום. ניתן למצוא אצלינו רכבות, ציוד מסילתי, מבנים שונים, דמויות וכן ציוד נוף מקצועי משלים.

שירות תיקונים ושדרוג 

אנו מבצעים מגוון רחב של תיקונים, שירות, תחזוקה ושדרוגים. צוות המעבדה הוכשר בגרמניה בחברת מרקלין לתת שירות עבור רכבות וציוד החברה בארץ. בין שירותינו ניתן למצוא שדרוג קטרים להפעלה דיגיטאלית, תחזוקת קטרים וקרונות, התקנת דקודרים, קידוד סאונד ועוד.

1/4
1/3
שירות תכנון וייעוץ

מתכנון עבודת הנגרות, תוואי המסילות ועד לתכנון משטח שלם - אנו מציעים ייעוץ ותכנון לכל שלבי הבנייה של משטח הרכבות שלכם. 

חוגים וסדנאות

אנו מציעים חוגים וסדנאות ייחודיות בתחומי התחביב. החוגים והסדנאות מותאמים לילדים ולגדולים בהתאם לתחומי העניין המבוקשים ומתבצעים בקבוצות קטנות עם יחס אישי וליווי צמוד.